LioN-S passief, 12 poorten, LED
€ 236,01
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 12/LED 3-347/15 M
Fabrikantnummer:
65363
EAN:
04020841564925
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passief, 12 poorten, LED is een geavanceerde I/O-module ontworpen voor veelzijdige connectiviteit en betrouwbare prestaties in verschillende industriële toepassingen. Met 12 M8, 3-polige, A-gecodeerde poorten biedt het robuuste connectiviteit en naadloze integratie van uw apparaten. De module beschikt over een duurzame behuizing gemaakt van PBT en ASA in zwarte kleur, wat uitstekende weerstand biedt tegen omgevingsfactoren. Het heeft een IP67-beschermingsklasse, waardoor het ideaal is voor ruwe industriële omgevingen. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, kan de LioN-S passieve module zware operationele omstandigheden weerstaan. Elke poort is voorzien van een LED voor statusindicatie, wat eenvoudig monitoren mogelijk maakt. De module ondersteunt een standaard actuatorvoedingsspanning van 24 V DC en heeft een flexibele bekabelingsconfiguratie voor input/output die 2-, 3- en 4-draadverbindingen ondersteunt.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65363 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 12/LED 3-347/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 12 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 / 67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 15 m |
| Kabelnummer: | 347 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 49.2125985 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig: | 3 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.5591 in |
| Diepte (#1): | 192 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 192 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA, self-extinguishing |
| Contactcoating: | CuSn and gold plated µm 0.8 |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactoppervlaktemateriaal: | CuSn and gold plated µm 0.8 |
| Uniek Nr.: | aut65363 |