LioN-S passief, 12 poorten, LED
€ 209,41
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 12/LED 3-347/10 M
Fabrikantnummer:
65362
EAN:
04020841564918
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passief, 12 poorten, LED module is een geavanceerde I/O-connectiviteitsoplossing voor industriële automatisering. Met 12 poorten en LED-indicatoren maakt deze module gebruik van A-gecodeerde M8-connectoren met 3 polen, wat zorgt voor een betrouwbare en efficiënte single I/O configuratie per poort. De behuizing, vervaardigd uit PBT + ASA, biedt een hoge duurzaamheid en heeft een IP67-classificatie, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. Deze module ondersteunt PNP-sensoren en kan 2-, 3- en 4-draads ingangsbekabelingsconfiguraties aan. Hij werkt in een breed temperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, wat flexibiliteit biedt in diverse operationele omgevingen. CE-, UL- en RoHS-conform, voldoet deze module aan strenge veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65362 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 12/LED 3-347/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 12 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 / 67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 10 m |
| Kabelnummer: | 347 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 32.808399 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig: | 3 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.5591 in |
| Diepte (#1): | 192 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 192 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA, self-extinguishing |
| Contactcoating: | CuSn and gold plated µm 0.8 |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactoppervlaktemateriaal: | CuSn and gold plated µm 0.8 |
| Uniek Nr.: | aut65362 |