LioN-S passief, 10 poorten, LED
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 10/LED 3-346/30 M
Fabrikantnummer:
934637930
EAN:
04001088107731
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passief, 10 poorten, LED is een geavanceerde en duurzame I/O-verbindingmodule ontworpen door Belden. Hij is uitgerust met 10 M8 3-polige, A-gecodeerde poorten, gerangschikt in een compacte module van 30 mm x 25,5 mm x 170 mm. De module is gehuisvest in zwart PBT + ASA-materiaal, wat zorgt voor hoge duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren. Met een IP67-classificatie biedt hij uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor ruwe industriële omgevingen. De statusindicator-LEDs zorgen voor duidelijke visuele feedback over de systeem- en poortstatus.
Belangrijkste voordelen zijn onder meer de robuuste constructie en de betrouwbare prestaties bij extreme temperaturen van -25°C tot 70°C. De module ondersteunt een breed scala aan input- en outputbedradingsconfiguraties, waaronder 2-, 3- en 4-draads sensoren. Hij beschikt ook over een nominale actuatorspanningsventiel van 24 V DC, met een bereik van 10 V DC tot 30 V DC, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is. Bovendien maakt het eenvoudige ontwerp van de module montage en installatie eenvoudig.
Dit product is ideaal voor gebruik in industriële automatiserings- en besturingssystemen, waar betrouwbare en veilige verbindingen essentieel zijn. De LioN-S passieve module is bijzonder geschikt voor toepassingen die meerdere I/O-verbindingen vereisen en biedt hoge efficiëntie en gestroomlijnde bedrading in één compact apparaat.
Belangrijkste voordelen zijn onder meer de robuuste constructie en de betrouwbare prestaties bij extreme temperaturen van -25°C tot 70°C. De module ondersteunt een breed scala aan input- en outputbedradingsconfiguraties, waaronder 2-, 3- en 4-draads sensoren. Hij beschikt ook over een nominale actuatorspanningsventiel van 24 V DC, met een bereik van 10 V DC tot 30 V DC, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is. Bovendien maakt het eenvoudige ontwerp van de module montage en installatie eenvoudig.
Dit product is ideaal voor gebruik in industriële automatiserings- en besturingssystemen, waar betrouwbare en veilige verbindingen essentieel zijn. De LioN-S passieve module is bijzonder geschikt voor toepassingen die meerdere I/O-verbindingen vereisen en biedt hoge efficiëntie en gestroomlijnde bedrading in één compact apparaat.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637930 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 10/LED 3-346/30 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 10 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 6.6929 in |
| Diepte (#1): | 170 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 170 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | 934637930 |