LioN-S passief, 10 poorten, LED
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 10/LED 3-346/2 M
Fabrikantnummer:
934637921
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het LioN-S passieve module van Belden beschikt over 10 poorten met LED-statusindicatoren en is ontworpen voor veelzijdige en veilige connectiviteit in industriële omgevingen. De behuizing is gemaakt van duurzaam PBT + ASA-materiaal, wat zorgt voor robuuste bescherming en een lange levensduur. Het module ondersteunt een breed scala aan bedrijfstemperaturen van -25 °C tot 70 °C en heeft een IP67-beschermingsklasse, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden. Het apparaat is ook RoHS en China RoHS-compatibel en UL-gecertificeerd onder UL 508 voor extra veiligheid en betrouwbaarheid.
Een van de belangrijkste voordelen van dit module is het vermogen om betrouwbare I/O-verbindingen te bieden met zijn M8, 3-polige, A-gecodeerde connectoren. Deze connectoren ondersteunen enkele I/O per poort, wat het bedraden vereenvoudigt. De ingebouwde LED-indicatoren bieden visuele bevestiging van de operationele status van het systeem en de activiteiten van individuele poorten, wat de efficiëntie van troubleshooting en monitoring verhoogt.
Het LioN-S passieve module is een ideale oplossing voor het integreren van meerdere I/O-punten op een gestroomlijnde manier. Dankzij de veelzijdige input- en output-bekabelingsopties en robuuste fysieke en milieu beschermingen is het bijzonder geschikt voor industriële automatiseringssystemen, productiefaciliteiten en elke toepassing die betrouwbare, hoogwaardige I/O-module-integratie vereist.
Een van de belangrijkste voordelen van dit module is het vermogen om betrouwbare I/O-verbindingen te bieden met zijn M8, 3-polige, A-gecodeerde connectoren. Deze connectoren ondersteunen enkele I/O per poort, wat het bedraden vereenvoudigt. De ingebouwde LED-indicatoren bieden visuele bevestiging van de operationele status van het systeem en de activiteiten van individuele poorten, wat de efficiëntie van troubleshooting en monitoring verhoogt.
Het LioN-S passieve module is een ideale oplossing voor het integreren van meerdere I/O-punten op een gestroomlijnde manier. Dankzij de veelzijdige input- en output-bekabelingsopties en robuuste fysieke en milieu beschermingen is het bijzonder geschikt voor industriële automatiseringssystemen, productiefaciliteiten en elke toepassing die betrouwbare, hoogwaardige I/O-module-integratie vereist.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934637921 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637921 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 10/LED 3-346/2 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 10 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 6.6929 in |
| Diepte (#1): | 170 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 170 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |