LioN-R passiv, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 355,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV-R 8/LED 5-242/20 M
Fabrikantnummer:
934765009
EAN:
04001088112582
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module van Belden heeft 8 poorten met dubbele I/O per poort en LED-indicatoren voor elk kanaal. Het robuuste ontwerp omvat een behuizing van een zinklegering met een grijs metallic afwerking, wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. Met een IP65- en IP67-classificatie is deze module stofdicht en bestand tegen onderdompeling in water, waardoor hij geschikt is voor industriële toepassingen. De module ondersteunt M12-verbindingen en kan werken binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C.
De voordelen van de LioN-R passieve module omvatten verminderde installatietijd dankzij de gemakkelijke montage met M6-schroeven en de toename van de systeem betroubaarheid dankzij de galvanisch geïsoleerde digitale uitgangskanalen. De groene LED-indicator geeft de systeemvoedingsstatus aan, terwijl de gele LED's de poortstatus tonen, wat snelle diagnostiek mogelijk maakt. Bovendien voldoet hij aan de RoHS- en China RoHS-normen, wat zorgt voor een milieuvriendelijk ontwerp.
De LioN-R passieve module is ideaal voor toepassingen die betrouwbare I/O-connectiviteit vereisen in zware omgevingen, zoals productie-installaties, de automobielindustrie en automatiseringssystemen. Hij beschikt over open-uiteinde controlekabelinterfaces en ondersteunt verschillende sensortypen, waaronder PNP met 2-, 3- en 4-draads ingang bedradingsconfiguraties.
De voordelen van de LioN-R passieve module omvatten verminderde installatietijd dankzij de gemakkelijke montage met M6-schroeven en de toename van de systeem betroubaarheid dankzij de galvanisch geïsoleerde digitale uitgangskanalen. De groene LED-indicator geeft de systeemvoedingsstatus aan, terwijl de gele LED's de poortstatus tonen, wat snelle diagnostiek mogelijk maakt. Bovendien voldoet hij aan de RoHS- en China RoHS-normen, wat zorgt voor een milieuvriendelijk ontwerp.
De LioN-R passieve module is ideaal voor toepassingen die betrouwbare I/O-connectiviteit vereisen in zware omgevingen, zoals productie-installaties, de automobielindustrie en automatiseringssystemen. Hij beschikt over open-uiteinde controlekabelinterfaces en ondersteunt verschillende sensortypen, waaronder PNP met 2-, 3- en 4-draads ingang bedradingsconfiguraties.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934765009 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV-R 8/LED 5-242/20 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passiv, 8 ports, LED, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut934765009 |