LioN-R passief, 8 poorten
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 8 5-4-331/10 M
Fabrikantnummer:
934760002
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module met 8 poorten van Belden is een uiterst betrouwbare en robuuste oplossing voor industriële connectiviteit. Het is uitgerust met acht M12, 5-polige A-gecodeerde I/O-aansluitingen, wat zorgt voor naadloze integratie in verschillende industriële automatiseringssystemen. De module is opgebouwd met een metalen behuizing van zink persgietwerk die nikkelgeplateerd is voor extra duurzaamheid, wat een lange levensduur belooft, zelfs in veeleisende omgevingen. Het apparaat heeft een IP65/IP67-beschermingsgraad, wat duidt op een hoge weerstand tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor gebruik in barre omstandigheden. Het werkt efficiënt binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Bovendien is de module gegoten, wat de duurzaamheid en weerstand tegen trillingen en schokken verbetert.
Tot de belangrijkste voordelen van de LioN-R passieve module behoren de eenvoudige installatie dankzij het ontwerp met twee schroefbevestigingsgaten die het gebruik van standaard M6-schroeven mogelijk maakt, wat zorgt voor een snelle en veilige bevestiging. De module heeft een groene LED-statusindicator voor de systeemvoeding en gele LEDs per kanaal, wat duidelijke visuele statusfeedback geeft. De connectoren ondersteunen een maximale stroom van 1,5 A per poort en de totale modulecapaciteit. Bovendien is het RoHS- en China RoHS-compliant, wat de naleving van milieunormen aantoont.
Deze module is perfect geschikt voor toepassingen in industriële automatisering waarbij betrouwbare en stevige connectiviteitsoplossingen vereist zijn. Zijn veelzijdigheid wordt verder verbeterd door zijn compatibiliteit met verschillende sensortypen, waaronder PNP. De digitale ingangkanalen ondersteunen meerdere bedrading configuraties, zoals 2-, 3- en 4-draads opstellingen, terwijl de uitgangen galvanisch gescheiden zijn om interferentie te voorkomen. De LioN-R passieve module is een essentieel onderdeel om efficiënte en betrouwbare operaties in complexe industriële omgevingen te waarborgen.
Tot de belangrijkste voordelen van de LioN-R passieve module behoren de eenvoudige installatie dankzij het ontwerp met twee schroefbevestigingsgaten die het gebruik van standaard M6-schroeven mogelijk maakt, wat zorgt voor een snelle en veilige bevestiging. De module heeft een groene LED-statusindicator voor de systeemvoeding en gele LEDs per kanaal, wat duidelijke visuele statusfeedback geeft. De connectoren ondersteunen een maximale stroom van 1,5 A per poort en de totale modulecapaciteit. Bovendien is het RoHS- en China RoHS-compliant, wat de naleving van milieunormen aantoont.
Deze module is perfect geschikt voor toepassingen in industriële automatisering waarbij betrouwbare en stevige connectiviteitsoplossingen vereist zijn. Zijn veelzijdigheid wordt verder verbeterd door zijn compatibiliteit met verschillende sensortypen, waaronder PNP. De digitale ingangkanalen ondersteunen meerdere bedrading configuraties, zoals 2-, 3- en 4-draads opstellingen, terwijl de uitgangen galvanisch gescheiden zijn om interferentie te voorkomen. De LioN-R passieve module is een essentieel onderdeel om efficiënte en betrouwbare operaties in complexe industriële omgevingen te waarborgen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934760002 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 8 5-4-331/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Uniek Nr.: | 934760002 |