LioN-R passief, 8 poorten, dubbele I/O per poort
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV-R 8 5-242/5 M
Fabrikantnummer:
934765001
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module van Belden biedt een efficiënte en betrouwbare oplossing voor industriële omgevingen met zijn 8 poorten en dubbele I/O per poort configuratie. Dit apparaat is uitgerust met M12, 5-polige, A-gecodeerde aansluitingen en zorgt voor een veilige en veelzijdige integratie in verschillende systemen. De duurzame behuizing is gemaakt van zinkgietwerk met een matte nikkelen afwerking en biedt uitstekende bescherming tegen zware omstandigheden, ondersteund door een IP65 en IP67 classificatie. De module werkt binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, wat het geschikt maakt voor diverse toepassingen. Het ondersteunt zowel 2-, 3- als 4-draads ingangsbekabeling voor PNP-sensortypes. De digitale uitgangen kunnen worden geconfigureerd voor 2- en 3-draads installaties, en de module integreert galvanische isolatie voor verbeterde veiligheid. De statusindicatoren via groene LED's voor systeemvoeding en poortstatus zorgen voor eenvoudig toezicht. Het compacte en robuuste ontwerp van de LioN-R passieve module, in combinatie met het gemak van montage met standaard M6-schroeven, maakt het een ideale keuze voor veeleisende industriële automatiseringstaken.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934765001 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934765001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV-R 8 5-242/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |