LioN-R passief, 8 poorten, M23-aansluiting
€ 151,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS-R 8 5-4
Fabrikantnummer:
934763001
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module van Belden is een robuuste en veelzijdige oplossing voor industriële automatisering, met 8 M12-poorten voor enkele I/O-verbinding en een M23-interface voor besturingskabels. De behuizing is gemaakt van zinkspuitgietmetaal met een nikkel matte coating, wat zorgt voor duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden. De module heeft een uitstekende beschermingsgraad met een IP65/IP67-classificatie, wat zorgt voor betrouwbare werking in veeleisende omgevingen. De module werkt binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, waardoor hij geschikt is voor verschillende industriële toepassingen.
Deze module is uitgerust met groene LED-statusindicatoren voor systeemvoeding en poortstatus, wat zorgt voor eenvoudige monitoring en probleemoplossing. De voedingsspanning van de actuator varieert van 10V DC tot 30V DC, wat flexibiliteit biedt in verschillende toepassingen. De LioN-R passieve module ondersteunt diverse digitale invoer- en uitvoerkanalen met PNP-sensoren en 2-, 3-, 4-draads invoerbekabelingsconfiguraties. Ook beschikt hij over galvanisch gescheiden digitale uitvoerkanalen om signaalintegriteit en veiligheid te waarborgen.
Ideaal voor montage met standaard M6-schroeven met sluitringen en zelfborgende moeren, biedt het ontwerp van deze module eenvoudige en veilige installatie. Het is perfect voor gebruik in industriële automatisering, besturingssystemen en andere veeleisende toepassingen die betrouwbare en robuuste I/O-connectiviteit vereisen.
Deze module is uitgerust met groene LED-statusindicatoren voor systeemvoeding en poortstatus, wat zorgt voor eenvoudige monitoring en probleemoplossing. De voedingsspanning van de actuator varieert van 10V DC tot 30V DC, wat flexibiliteit biedt in verschillende toepassingen. De LioN-R passieve module ondersteunt diverse digitale invoer- en uitvoerkanalen met PNP-sensoren en 2-, 3-, 4-draads invoerbekabelingsconfiguraties. Ook beschikt hij over galvanisch gescheiden digitale uitvoerkanalen om signaalintegriteit en veiligheid te waarborgen.
Ideaal voor montage met standaard M6-schroeven met sluitringen en zelfborgende moeren, biedt het ontwerp van deze module eenvoudige en veilige installatie. Het is perfect voor gebruik in industriële automatisering, besturingssystemen en andere veeleisende toepassingen die betrouwbare en robuuste I/O-connectiviteit vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934763001 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934763001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 36 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBS-R 8 5-4 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports, M23 connection |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 36 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |