LioN-R passief, 8 poorten, LED
€ 173,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 8/LED 5-4-331/5 M
Fabrikantnummer:
934760003
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passief, 8 poorten, LED-module van Belden biedt een betrouwbare en efficiënte oplossing voor industriële I/O-verbindingen. De module is uitgerust met M12, 5-polige, A-gecodeerde connectoren, met 8 poorten die elk een enkele I/O per poort bieden. Het wordt geleverd met een open uiteinde bediening kabel interface, wat veelzijdigheid in verschillende industriële toepassingen garandeert. De module heeft een metalen behuizing van gegoten zink, mat nikkel bekleed, en grijs metallic van kleur, wat duurzaamheid en een hoge beschermingsgraad van IP65/IP67 verzekert. De module is ontworpen om te werken in zware omgevingen en ondersteunt temperaturen van -40°C tot 80°C. Het bevat groene LED-statusindicatoren voor de systeemvoeding en is ingekapseld voor verbeterde bescherming.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934760003 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934760003 |
| Pinafmetingen: | Ø 1,6 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Aansluitende connectoren: | N6R EF S: 933-711-001,cable socket |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ontvlambaarheid: | contact holder / coupling nut: UL 94 V-0 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 8/LED 5-4-331/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports, LED |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Ingegoten: | |
| Oppervlak behuizing: | Zn/ Ni |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 32V |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | |
| Verstevigd: | Ruggedized |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 5 m |
| Kabelnummer: | 331 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 16.4041995 |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn nickel layer and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF, self-extinguishing |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Passend op: | N6R-40: 734-633-001, flat gasket NC 6: 831-002-011, coding SHK 4: 734-582-001, protection cap |