LioN-R passief, 8 poorten, LED
€ 208,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 8/LED 5-4-331/15 M
Fabrikantnummer:
934760005
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passief is een duurzame en betrouwbare industriële connector met 8 poorten met M12, 5-polige A-gecodeerde aansluitingen. Het is gebouwd met een metalen, zink gegoten behuizing met een matte nikkelcoating, wat zorgt voor duurzaamheid en robuuste prestaties. De unit is ontworpen om te werken in een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële omgevingen. Het apparaat voldoet aan de IP65- en IP67-beschermingsnormen, wat weerstand biedt tegen stof en water. Het bevat een groene LED-systeemvoedingsstatusindicator en individuele poortstatusindicatoren voor eenvoudig toezicht.
De voordelen van de LioN-R passief omvatten de robuuste constructie die zorgt voor langdurige prestaties in zware omstandigheden, eenvoudige installatie met standaard M6 x 25/30-schroeven en handige statusindicatoren voor systeem- en poortomstandigheden. De galvanisch gescheiden digitale uitgangen verhogen de operationele veiligheid.
De LioN-R passief is ideaal voor industriële toepassingen die betrouwbare en efficiënte signaalverbindingen vereisen. Het is geschikt voor diverse besturingssystemen, sensorverbindingen en industriële automatiseringstaken, wat zorgt voor betrouwbare data- en stroomoverdracht met minimale onderhoudsvereisten.
De voordelen van de LioN-R passief omvatten de robuuste constructie die zorgt voor langdurige prestaties in zware omstandigheden, eenvoudige installatie met standaard M6 x 25/30-schroeven en handige statusindicatoren voor systeem- en poortomstandigheden. De galvanisch gescheiden digitale uitgangen verhogen de operationele veiligheid.
De LioN-R passief is ideaal voor industriële toepassingen die betrouwbare en efficiënte signaalverbindingen vereisen. Het is geschikt voor diverse besturingssystemen, sensorverbindingen en industriële automatiseringstaken, wat zorgt voor betrouwbare data- en stroomoverdracht met minimale onderhoudsvereisten.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934760005 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934760005 |
| Pinafmetingen: | Ø 1,6 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Aansluitende connectoren: | N6R EF S: 933-711-001,cable socket |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ontvlambaarheid: | contact holder / coupling nut: UL 94 V-0 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 8/LED 5-4-331/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports, LED |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Ingegoten: | |
| Oppervlak behuizing: | Zn/ Ni |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| RoHS-conform: | |
| Verstevigd: | Ruggedized |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabelnummer: | 331 |
| Kleur kabel: | black |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Passend op: | N6R-40: 734-633-001, flat gasket NC 6: 831-002-011, coding SHK 4: 734-582-001, protection cap |