LioN-R passief, 8 poorten, LED
€ 185,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 8/LED 5-4-331/10 M
Fabrikantnummer:
934760004
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het LioN-R passieve module met 8 poorten en LED-indicatoren is ideaal voor diverse automatiseringstaken. Het beschikt over een stevige metalen behuizing van gegoten zink, wat zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur. Ontworpen om extreme omgevingsomstandigheden te weerstaan, werkt het module efficiënt tussen -40°C en 80°C, conform IP65/IP67 classificaties voor stof- en waterbestendigheid. Het apparaat is uitgerust met M12, 5-polige, A-gecodeerde I/O-aansluitingen, die een enkele I/O per poort bieden, met een systeemvoedingsindicator via een groene LED. Het module werkt op een actuatorspanning van 24 V DC (bereik van 10 V DC tot 30 V DC), geschikt voor meerdere sensortypes, waaronder PNP. Alle poorten ondersteunen 2-, 3- en 4-draads inputbedradingsconfiguraties, met galvanisch gescheiden digitale uitgangskanalen die zorgen voor betrouwbare werking.
Een van de belangrijkste voordelen van het LioN-R passieve module is zijn robuuste bouw, ontworpen om uitgebreide operationele eisen in industriële omgevingen aan te kunnen. Het gegoten zinken lichaam met mat nikkelplating versterkt de weerstand tegen mechanische stress, terwijl de PA / TPU contactdrager en FKM O-ring materialen de algehele duurzaamheid vergroten. De classificatie van het beschermingsniveau IP65/IP67 bevestigt de mogelijkheid om onder uitdagende omstandigheden te werken, waardoor het een uitstekende keuze is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Dit module is veelzijdig en kan worden toegepast in verschillende toepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, machines en procesbesturingssystemen. Het is gegoten voor betere omgevingsbescherming en gebruikt standaard M6 x 25 / 30 schroeven voor veilige montage. Het apparaat zorgt voor veiligheid en naleving met certificeringen zoals CE, RoHS en cULus (UL 508). De omgevingsweerstand, hoge prestaties en betrouwbare connectiviteit maken het een onmisbare aanwinst bij het creëren van een robuuste automatiseringsinfrastructuur.
Een van de belangrijkste voordelen van het LioN-R passieve module is zijn robuuste bouw, ontworpen om uitgebreide operationele eisen in industriële omgevingen aan te kunnen. Het gegoten zinken lichaam met mat nikkelplating versterkt de weerstand tegen mechanische stress, terwijl de PA / TPU contactdrager en FKM O-ring materialen de algehele duurzaamheid vergroten. De classificatie van het beschermingsniveau IP65/IP67 bevestigt de mogelijkheid om onder uitdagende omstandigheden te werken, waardoor het een uitstekende keuze is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Dit module is veelzijdig en kan worden toegepast in verschillende toepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, machines en procesbesturingssystemen. Het is gegoten voor betere omgevingsbescherming en gebruikt standaard M6 x 25 / 30 schroeven voor veilige montage. Het apparaat zorgt voor veiligheid en naleving met certificeringen zoals CE, RoHS en cULus (UL 508). De omgevingsweerstand, hoge prestaties en betrouwbare connectiviteit maken het een onmisbare aanwinst bij het creëren van een robuuste automatiseringsinfrastructuur.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934760004 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934760004 |
| Pinafmetingen: | Ø 1,6 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Aansluitende connectoren: | N6R EF S: 933-711-001,cable socket |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ontvlambaarheid: | contact holder / coupling nut: UL 94 V-0 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 8/LED 5-4-331/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports, LED |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Ingegoten: | |
| Oppervlak behuizing: | Zn/ Ni |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 32V |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | |
| Verstevigd: | Ruggedized |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 10 m |
| Kabelnummer: | 331 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 32.808399 |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn nickel layer and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF, self-extinguishing |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Passend op: | N6R-40: 734-633-001, flat gasket NC 6: 831-002-011, coding SHK 4: 734-582-001, protection cap |