LioN-R passief, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 310,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV-R 8/LED 5-242/15 M
Fabrikantnummer:
934765007
EAN:
04001088099685
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passief, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort is een veelzijdige en robuuste oplossing die is ontworpen voor industriële omgevingen. In een duurzame metalen behuizing met zinkspuitgietwerk en nikkelcoating biedt deze module uitstekende bescherming (IP65, IP67) en betrouwbaarheid. Met een configuratie van dubbele I/O per poort en ondersteuning voor M12, 5-polige, A-gecodeerde verbindingen zorgt het voor naadloze integratie met verschillende systemen. Het apparaat is uitgerust met LED-indicatoren voor stroomvoorziening en kanaalstatus, wat de probleemoplossing en bewakingsmogelijkheden verbetert. Ontworpen om zware omstandigheden te doorstaan, werkt het effectief binnen een temperatuurbereik van -40°C tot 80°C en ondersteunt tot 1,5 A per connector en module. In overeenstemming met UL-, CE- en RoHS-normen zorgt deze module voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934765007 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV-R 8/LED 5-242/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passiv, 8 ports, LED, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut934765007 |