LioN-R passief, 8 poorten, LED, M23-aansluiting
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS-R 8/LED 5-4
Fabrikantnummer:
934763002
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module, uitgerust met 8 poorten, is ontworpen voor betrouwbare LED-statusindicatie en M23-aansluiting. Dit hoogwaardige product van Belden heeft een robuuste metalen behuizing van zink-spuitgietwerk met een mat nikkelafwerking, wat duurzaamheid en langdurige prestaties garandeert. De module is beoordeeld op IP65 en IP67, wat uitstekende bescherming biedt tegen stof en water binnendringen, waardoor hij ideaal is voor ruwe industriële omgevingen. Hij werkt in een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, waardoor hij veelzijdig kan worden toegepast in verschillende operationele omgevingen. De LioN-R passieve module biedt een enkele I/O per poort met M12-connectoren, die zijn beoordeeld voor een nominale actuator voedingsspanning van 24V DC. De module ondersteunt digitale in- en uitgangen met PNP-sensor typen en is galvanisch gescheiden voor verbeterde veiligheid. Bovendien is de module conform CE en RoHS-richtlijnen, wat zorgt voor naleving van internationale veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934763002 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934763002 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 36 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Zinc die casting |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBS-R 8/LED 5-4 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 8 ports, LED, M23 connection |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Technische tekeningen: | 934763999Zchng1.bmp |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 / IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 32 V |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | |
| Verstevigd: | Ruggedized |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.2835 in |
| Diepte (#1): | 185 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 36 mm x 185 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | TPU-GF, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF, self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |