LioN-R passief, 4 poorten
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 4 5-4-328/10 M
Fabrikantnummer:
934758002
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Productinformatie
De LioN-R passieve module van Belden is een robuuste en efficiënte oplossing voor industriële automatisering. Met vier poorten ondersteunt deze module M12, 5-polige, A-gecodeerde I/O-verbindingen en een enkele I/O per poort bekabelingsconfiguratie. De behuizing is gemaakt van zinkspuitgietmetaal met een matte nikkelfinish, wat zorgt voor uitstekende duurzaamheid. Ontworpen voor ruwe omgevingen, heeft het een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor het bestand is tegen stof en water. De module werkt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot 80°C, wat betrouwbaarheid in extreme omstandigheden garandeert. Potting voor robuust gebruik, het is ontworpen voor eenvoudige montage met standaard M6-schroeven en een robuuste voedingsinterface met LED-indicatoren voor de systeemstatus. Deze module voldoet ook aan CE-, RoHS- en UL-normen, wat top-tier veiligheid en prestaties waarborgt. Ideaal voor toepassingen waarbij sensor- en actuatorverbindingen in industriële omgevingen betrokken zijn, biedt het galvanische isolatie en flexibele bekabelingsopties.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934758002 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934758002 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 4 5-4-328/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 4 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.1181 in |
| Diepte (#1): | 130 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 130 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |