LioN-R passief, 4 poorten
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 4 5-4-328/0,1 M
Fabrikantnummer:
934904001
EAN:
04001088063594
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het LioN-R passieve apparaat met 4 poorten van Belden is ontworpen om de connectiviteit in industriële omgevingen te verbeteren. Het beschikt over een robuuste metalen behuizing met zinkspuitgietwerk en matte nikkelcoating, wat duurzaamheid en een lange levensduur garandeert, zelfs onder zware omstandigheden. De eenheid bevat vier M12, 5-polige, A-gecodeerde poorten, waardoor veelzijdige aansluitingen mogelijk zijn. De passieve module is eenvoudig te installeren met de 2-gats schroefmontage, wat het een praktische oplossing maakt voor diverse toepassingen. Bovendien is het apparaat gepot voor extra bescherming en heeft het een IP65- en IP67-classificatie, waardoor het bestand is tegen stof en waterindringing. De LioN-R passieve module ondersteunt een breed temperatuurbereik van -40 °C tot 80 °C, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen. Het apparaat beschikt ook over duidelijke LED-indicatoren voor statusbewaking van de systeemvoeding en actuator voedingsspanning. Het apparaat is RoHS- en China RoHS-conform, waardoor het voldoet aan essentiële milieuvoorschriften.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934904001 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934904001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 4 5-4-328/0,1 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 4 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.1181 in |
| Diepte (#1): | 130 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 130 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |