LioN-R passief, 4 poorten, dubbele I/O per poort
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV-R 4 5-256/5 M
Fabrikantnummer:
934764001
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module is een robuust en veelzijdig distributieblok met 4 poorten, elk voorzien van dubbele I/O per poort. Ontworpen voor industriële automatisering, is deze module uitgerust met M12-aansluitingen, 5-polig, A-gecodeerd, wat zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen. De behuizing is gemaakt van zinkspuitgietwerk met een nikkel matte afwerking, wat zorgt voor een duurzame en stevige constructie. Het heeft een IP65/IP67-classificatie, wat uitstekende bescherming biedt tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen. Met compacte afmetingen (60 mm x 21 mm x 130 mm) is de module eenvoudig te installeren. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot 80 °C en conformiteit met CE, RoHS en China RoHS-normen, is het een betrouwbare keuze voor verschillende toepassingen. De module heeft een sensor type PNP met ingang bekabelingsopties van 2-, 3-, en 4-aderige configuraties, wat het zeer aanpasbaar maakt. De statusindicatoren (LED groen voor systeemvoeding en LED geel per kanaal) bieden een duidelijk operationeel status, wat de zichtbaarheid en controle verbetert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934764001 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934764001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV-R 4 5-256/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 4 ports, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.1181 in |
| Diepte (#1): | 130 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 130 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |