LioN-R passief, 4 poorten, dubbele I/O per poort
€ 149,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV-R 4 5-256/10 M
Fabrikantnummer:
934764002
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module van Belden is ontworpen voor robuuste industriële toepassingen, met vier poorten elk voorzien van een dubbele I/O-configuratie. De module is gehuisvest in een duurzame behuizing van zink-gietwerk met nikkellaag voor verbeterde bescherming, wat betrouwbaarheid garandeert, zelfs in veeleisende omgevingen. Het voldoet aan IP65- en IP67-normen, wat betekent dat het zowel stofdicht als waterbestendig is. De module werkt efficiënt binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, en beschikt over aanvullende certificeringen zoals UL en CSA, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. De LioN-R passieve module is uitgerust met M12, 5-polige A-gecodeerde I/O-verbindingen en beschikt over LED-indicatoren voor systeemvoorziening en poortstatus, wat de bruikbaarheid en monitoring-mogelijkheden verhoogt.
Het belangrijkste voordeel van de LioN-R passieve module is het robuuste ontwerp dat geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De metalen behuizing met nikkellaag biedt uitstekende duurzaamheid en bescherming, wat zorgt voor langdurige prestaties, zelfs onder extreme omstandigheden. De module voldoet aan meerdere certificeringen (UL, CSA, RoHS, etc.) en omgevingsbeschermingsclassificaties (IP65/IP67), wat wijst op betrouwbaarheid en veiligheid. De toevoeging van LED-statusindicatoren voor zowel systeemvoorziening als poortstatus verbetert de operationele monitoring en probleemoplossing, wat leidt tot verbeterde efficiëntie en vermindering van stilstand.
De veelzijdige LioN-R passieve module is ideaal voor diverse industriële automatiseringstoepassingen. Met zijn vier poorten, elk voorzien van dubbele I/O-configuraties, kan hij gemakkelijk worden geïntegreerd in complexe systemen die meerdere verbindingen vereisen. Het brede operationele temperatuurbereik en de hoge stroomcapaciteit (max. 1,5 A per connector en per module) maken het geschikt voor gebruik in fabricage, verwerkingsinstallaties en andere industriële omgevingen waar robuuste connectiviteitsoplossingen cruciaal zijn. Bovendien zorgen de M12-verbindingen en stevige montage-opties voor een veilige en betrouwbare installatie in uiteenlopende industriële omgevingen.
Het belangrijkste voordeel van de LioN-R passieve module is het robuuste ontwerp dat geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De metalen behuizing met nikkellaag biedt uitstekende duurzaamheid en bescherming, wat zorgt voor langdurige prestaties, zelfs onder extreme omstandigheden. De module voldoet aan meerdere certificeringen (UL, CSA, RoHS, etc.) en omgevingsbeschermingsclassificaties (IP65/IP67), wat wijst op betrouwbaarheid en veiligheid. De toevoeging van LED-statusindicatoren voor zowel systeemvoorziening als poortstatus verbetert de operationele monitoring en probleemoplossing, wat leidt tot verbeterde efficiëntie en vermindering van stilstand.
De veelzijdige LioN-R passieve module is ideaal voor diverse industriële automatiseringstoepassingen. Met zijn vier poorten, elk voorzien van dubbele I/O-configuraties, kan hij gemakkelijk worden geïntegreerd in complexe systemen die meerdere verbindingen vereisen. Het brede operationele temperatuurbereik en de hoge stroomcapaciteit (max. 1,5 A per connector en per module) maken het geschikt voor gebruik in fabricage, verwerkingsinstallaties en andere industriële omgevingen waar robuuste connectiviteitsoplossingen cruciaal zijn. Bovendien zorgen de M12-verbindingen en stevige montage-opties voor een veilige en betrouwbare installatie in uiteenlopende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934764002 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934764002 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV-R 4 5-256/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 4 ports, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.1181 in |
| Diepte (#1): | 130 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 130 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |