LioN-R passief, 4 poorten, LED
€ 132,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB-R 4/LED 5-4-328/10 M
Fabrikantnummer:
934758004
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passieve module beschikt over 4 M12, 5-polige, A-gecodeerde poorten met LED-indicatoren voor eenvoudige statusbewaking. Gemaakt met een behuizing van zinklegering en voorzien van matte nikkelafwerking, zorgt het voor duurzaamheid en heeft het gepotte componenten voor extra bescherming. Deze module biedt een hoog beschermingsniveau met IP65- en IP67-classificaties, wat het geschikt maakt voor zware omgevingsomstandigheden. Werkend in een breed temperatuurbereik van -40°C tot 80°C, voldoet het aan strikte industriestandaarden inclusief CE, RoHS en UL-certificeringen. De module ondersteunt een nominale actuatorspanning van 24 V DC en kan bekabelingsconfiguraties van 2-, 3-, en 4-draadssensoren accommoderen. Met zijn compacte ontwerp (60 mm x 21 mm x 130 mm), is het eenvoudig te monteren met standaard M6-schroeven. Dit product is ideaal voor industriële automatiseringstoepassingen die betrouwbare en veilige connectiviteit vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934758004 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934758004 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 21 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB-R 4/LED 5-4-328/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 4 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C; dragchain: 60 °C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.1181 in |
| Diepte (#1): | 130 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 21 mm x 130 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |