LioN-R passief, 4 poorten, LED, M23-connector, dubbele I/O per poort
€ 140,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSV-R 4/LED 5
Fabrikantnummer:
934767002
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-R passief biedt robuuste industriële connectiviteit met zijn vier poorten, LED-statusindicatoren en M23-connector. Met dubbele I/O per poort zorgt deze module voor betrouwbare en veelzijdige prestaties. De behuizing is gemaakt van duurzaam zinkgietwerk en is nikkelgeplateerd voor extra duurzaamheid. Het biedt een hoge bescherming met een IP65/IP67-classificatie. De module werkt in een breed temperatuurbereik, van -40 °C tot 80°C, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. De controlekabelinterface is M23, 19-polig, en de I/O-verbindingen zijn M12, 5-polig, A-gecodeerd, wat zorgt voor naadloze integratie in verschillende systemen. Bovendien ondersteunt de module zowel 2-, 3-, als 4-draads invoerbedrading voor PNP-sensoren en 2-, 3-draads uitvoerbedrading, met galvanische isolatie om elektrische interferentie te voorkomen. Eenvoudig te monteren met standaard M6-schroeven is de LioN-R passief gebouwd voor efficiëntie en betrouwbaarheid in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934767002 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M6 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934767002 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 36 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSV-R 4/LED 5 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-R passive, 4 ports, LED, M23 connector, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Lion-R passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -40 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to 80°C (UL: 60°C) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.1181 in |
| Diepte (#1): | 130 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 36 mm x 130 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M6: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |