LioN-P, Gedistribueerde Regelunit
€ 980,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 ESL 390-121-DCU1
Fabrikantnummer:
934879008
EAN:
04001088115620
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-P gedistribueerde regelunit is een veelzijdige en programmeerbare multiprotocolmodule (PROFINET, EtherNet/IP of EtherCAT) ontworpen voor industriële omgevingen. Verpakt in robuust metaal en met een IP69K-beoordeling, meet het 60 mm en ondersteunt het 16 digitale in-/uitgangskanalen (universele I/O) met een stroomcapaciteit van 2 A per kanaal. Het beschikt over 8 M12 A-gecodeerde I/O-aansluitingen met 5 polen, 2 M12 D-gecodeerde busaansluitingen met 4 polen en 2 M12 L-gecodeerde voedingsaansluitingen, waardoor flexibele en betrouwbare connectiviteit wordt gewaarborgd. Deze module is volledig programmeerbaar met LDmicro in ladderlogica en bevat een geïntegreerde webserver voor programmaverzending, met een krachtige 200 MHz RISC-CPU voor snelle bewerkingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934879008 |
|---|---|
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Ingegoten: | |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Permanent geheugen: | |
| Toegestane luchtvochtigheid (opslag/transport): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Toegestane luchtvochtigheid (bedrijf): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Prestatieklasse: | RT (switch supports IRT) |
| Prestatie: | min. 10 ms |
| Artikelnummer (#1): | 934879008 |
| Processor: | 200 MHz RISC CPU |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Productsubfamilie: | LioN-P |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsklasse: | III, IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1 |
| Programmeertool: | LDmicro |
| Programmeertaal: | LAD: Ladder Logic |
| Programmageheugen: | max. 99 Rungs / max. 99 Bit Variables / max. 99 Integer Variables |
| Programma-uitrol: | via Webserver / HTTP |
| PNO: | |
| Overbelastingsgedrag: | Auto off and on switching / Manual restart |
| Uitgangsbedrading: | 2-wire |
| Aantal aansluitingen (#3): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#2): | 2 |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Nominale spanning: | 24 V DC via UL (actuator power supply) |
| Nominale stroom: | typ. 5 mA |
| Netloadklasse: | III |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Modulespanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Aantal aansluitingen (#5): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Aantal digitale ingangskanalen: | max. 16, universal |
| Uitgangsstroom per module: | max. 9 A |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 2 A |
| Bedrijfsmodi: | I/O Slave/Device, Mixed DCU/PLC Mode, Standalone DCU Mode |
| ODVA: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal poorten (#1): | 8x, X1 to X8 |
| Aantal poorten: | 8x, X1 to X8 |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | max. 16, universal |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Protocol (#1): | EtherCAT |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Overdrachtsnelheid: | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| Overdrachtsmethode (#3): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsmethode (#2): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsmethode: | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Topologiedetectie: | LLDP, SNMP V1 |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#2): | ARP, HTTP, Ping, SNMP V1, TCP/IP |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#1): | ACD, ARP, BootP, DHCP, HTTP, IGMP, Ping, TCP/IP |
| Overdrachtsnelheid (#3): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| Overdrachtsnelheid (#5): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 61010-1 |
| Breedte: | 60 mm |
| Gewicht: | 500 g |
| Webserver: | Integrated |
| Trilbestendigheid: | 15 g / 5 -500 Hz |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-bestand: | E230848 |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige): | Over EoE: HTTP, Ping, TCP/IP |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 500 mA per port |
| RoHS-conform: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#2): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| Realtimeklok: | |
| Snelaansluiting (QC): | Supported, ≤ 500 ms |
| Protocol (EtherNet/IP): | EtherNet/IP |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Sensortype: | PNP |
| Statusindicator (uitgangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (ingangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (actuatorvoeding): | LED green |
| Specificatie (#3): | ETG.1000 V1.2 |
| Specificatie (#1): | CIP V3.2x, EIP Adaption of CIP V1.2x |
| Specificatie: | V2.3X |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Gedeeld apparaat: | Not Supported |
| Protocol (#4): | PROFINET |
| Media Redundantieprotocol (MRP): | Supported, MRP client |
| Stroomverbruik (typ.): | 120 mA (at 24 V DC) |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#11): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#10): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Conformiteitsklasse: | C |
| Communicatie-interface: | Ethernet/TCP |
| China RoHS-conform: | |
| Kanaaltype (#1): | Type 3 acc. to IEC 61131-2 |
| Kanaaltype: | p-switching |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#7): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting actuator voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Stroomdraagvermogen van connector (#2): | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#1): | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector: | max. 16 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | M12 Power, L-coded, CuNi, Gold-plated |
| Aansluitingstypen: | Exclusive Owner, Input Only, Listen Only |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Aansluiting module voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| CSA: | Yes, via UL |
| CIP-bericht verbinding limiet: | 6 |
| CIP I/O-verbinding limiet: | 3 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -20 °C to 70 °C |
| Luchtdruk (opslag/transport): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Luchtdruk (bedrijf): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Adressering (#2): | DCP |
| Adressering (#1): | Auto-increment addressing, fixed position addressing |
| Adressering: | BootP, DHCP, Rotary Address Switches |
| Bereik adreschakelaars (#1): | 0 to 255 dec |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport): | -25 °C to 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| CE: | |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min.: | -25 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max. (#1): | 85 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -20 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Klantspecifiek product: | |
| Gemiddelde tijd tot falen (MTTF): | 405 years. acc. to Telcordia SR-332 (2011) 20°C |
| Hoogte: | 31 mm |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Flashgeheugen: | 16 MB |
| Brandbaarheidsklasse: | UL 94 (IEC 61010) |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Mailboxprotocollen: | CANopen over EtherCAT (CoE), File access over EtherCAT (FoE), Ethernet over EtherCAT (EoE) |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-P, Distributed Control Unit, LDmicro Programmable (Ladder) Multiprotocol module (PROFINET, EtherNet/IP or EtherCAT), industrial metal housing, 60 mm, up to IP69K, 16 digital in-/output channels (universal I/O) (2 A), 8 x M12 A-coded I/O connection, 5 |
| Artikelomschrijving: | 0980 ESL 390-121-DCU1 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 11 V DC … 30 V DC |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Ingangsfiltertijd: | 3 ms, fixed |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 5x M12 |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Snelle opstart (FSU): | Supported, ≤ 1000 ms |
| Eenvoudige apparaatvervanging: | Supported, based on LLDP |
| Diagnose-indicator (#1): | LED red |
| Diagnose-indicator: | LED red |
| Diagnose-indicator: | LED red per channel |
| Device Level Ring (DLR): | Supported, beacon based |
| Diepte (#1): | 200 mm |
| Diepte: | 7.874 in |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#3): | min. 1 ms |
| Cyclustijd / Updatefrequentie: | min. 250 µs |
| Diagnose-indicator (#3): | LED red |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 31 mm x 200 mm |
| ETG (EtherCAT Technology Group): | |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 55022 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| Cyclustijd / Aangevraagde pakketinterval (RPI): | min. 1 ms |