LioN-M M12-60
€ 854,06
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 ESL 711
Fabrikantnummer:
109630
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-M M12-60 is een EtherNet/IP I/O-apparaat ontworpen voor hoogwaardige industriële automatisering. Verpakt in een duurzame kunststof behuizing biedt het 16 digitale ingangen (DI) via 8 M12-poorten. Het systeem wordt aangedreven door een 7/8"-voeding, wat het geschikt maakt voor veeleisende omgevingen. Dit apparaat voldoet aan de IP67-normen, wat zorgt voor stof- en waterdichte bescherming, en kan werken binnen een temperatuurbereik van -10 °C tot 60 °C. Het ondersteunt snelle Ethernet-communicatie met 10/100 Mbit/s en is ontworpen met verschillende beschermende functies zoals overbelastings- en kortsluitingsbeveiliging. Met vergulde koperlegering contacten, zorgt dit I/O-module voor betrouwbare connectiviteit en signaaloverdracht. Ideaal voor toepassingen in ruwe industriële omgevingen biedt de LioN-M M12-60 robuuste prestaties, eenvoudige installatie, en betrouwbare werking.
Downloads
Specificaties
| Ingangsfiltertijd: | 3 ms, fixed |
|---|---|
| Aantal poorten (#1): | 8x, X1 to X8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| ODVA: | |
| Artikelnummer (#1): | 109630 |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Productsubfamilie: | LioN-M |
| Aantal digitale ingangskanalen: | max. 16, fixed |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 11 V DC … 30 V DC |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | 0980 ESL 711 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-M M12-60, Plastic, EtherNet/IP, 16 DI, 7/8" Power Supply, 4-poles |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Modulespanning (bereik): | 19 V DC to 30 V DC |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Nominale stroom: | typ. 5 mA |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Aantal aansluitingen (#3): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#1): | ACD, ARP, BootP, DHCP, HTTP, IGMP, Ping, TCP/IP |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Overdrachtsmethode: | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsnelheid (#3): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Trilbestendigheid: | 10 g / 5 -500 Hz |
| Gewicht: | 390 g |
| Breedte: | 60 mm |
| Statusindicator (ingangen): | LED yellow per channel |
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Protocol (EtherNet/IP): | EtherNet/IP |
| Snelaansluiting (QC): | Not supported |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| RoHS-conform: | |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 200 mA per port (at 30°C) |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 19 V DC to 30 V DC |
| Sensortype: | PNP |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Specificatie (#1): | CIP Edition 3.9 / EIP Adaption of CIP 1.1x |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Kanaaltype (#1): | Type 3 acc. to IEC 61131-2 |
| Aansluiting (#11): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting module voedingsspanning: | 7/8" Power, 4-poles |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Aansluitingstypen: | Input Only, Listen Only |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | 7/8" CuZn, Gold-plated |
| CE: | |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Bereik adreschakelaars (#1): | 0 to 255 dec |
| Adressering: | BootP, DHCP, Rotary Address Switches |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -10 °C to 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 60 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -10 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Stroomdraagvermogen van connector (#1): | max. 9 A |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | 7/8": 1.5 Nm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 55022 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#2): | max. 9 A |
| Stroomverbruik (typ.): | 100 mA (at 24 V DC) |
| Klantspecifiek product: | |
| Cyclustijd / Aangevraagde pakketinterval (RPI): | min. 1 ms |
| Diepte: | 9.5669 in |
| Diepte (#1): | 243 mm |
| Device Level Ring (DLR): | Supported, beacon based |
| Diagnose-indicator: | |
| Diagnose-indicator (#1): | |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 40 mm x 243 mm |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 4x M12 |
| Uniek Nr.: | aut109630 |