LioN-M M12-60
€ 932,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 ESL 700
Fabrikantnummer:
109628
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-M M12-60 I/O-module is een geavanceerde oplossing die naadloos integreert in industriële toepassingen. Gehuisvest in duurzaam PBT + ASA plastic met een zwarte afwerking, voldoet deze module aan de IP67-beschermingsgraad, wat zorgt voor bestendigheid tegen stof en water. Het ondersteunt het PROFINET-protocol, waardoor het een betrouwbare component is voor genetworkde industriële omgevingen. De module heeft 16 digitale in-/uitgangen via 8 M12-poorten, en biedt elektronische bescherming tegen overbelasting en kortsluiting. Met robuuste verbindingen zoals 7/8” voedingsconnectoren en M12 bus aansluitingen, kan de LioN-M M12-60 hoge prestaties en betrouwbaarheid leveren. Het typische werktemperatuurbereik is van -10°C tot 60°C, en de naleving van verschillende EMC- en veiligheidsnormen verbetert de geschiktheid voor zware bedrijfsomstandigheden. Toepassingen omvatten diverse industriële sectoren die een snelle gegevensoverdracht en robuuste digitale I/O-interfaces vereisen, van productieautomatisering tot procesbesturingen.
Downloads
Specificaties
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 1.6 A |
| Uitgangsstroom per module: | max. 9 A |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Overbelastingsgedrag: | Auto off and on switching |
| PNO: | |
| Artikelnummer (#1): | 109628 |
| Prestatieklasse: | RT (switch supports IRT) |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Productsubfamilie: | LioN-M |
| Aantal poorten (#1): | 8x, X1 to X8 |
| Aantal poorten: | 8x, X1 to X8 |
| Artikelomschrijving: | 0980 ESL 700 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-M M12-60, Plastic, PROFINET, 16 DIO, 7/8" Power Supply, 5-poles |
| Gemiddelde tijd tot falen (MTTF): | 529 years. acc. to Telcordia SR-332 (2011) 20°C |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Modulespanning (bereik): | 19 V DC to 30 V DC |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Netloadklasse: | I |
| Nominale stroom: | typ. 5 mA |
| Nominale spanning: | 24 V DC via UL (actuator power supply) |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Aantal aansluitingen (#5): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Aantal digitale ingangskanalen: | max. 16, universal |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | max. 16, universal |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#2): | ARP, HTTP, Ping, SNMP V1, TCP/IP |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Topologiedetectie: | LLDP, SNMP V1 |
| Overdrachtsmethode (#3): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsnelheid (#5): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-bestand: | E230848 |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Actuator-voedingsspanning (US / UL): | 500 V DC |
| Trilbestendigheid: | 10 g / 5 -500 Hz |
| Gewicht: | 390 g |
| Breedte: | 60 mm |
| Statusindicator (uitgangen): | LED yellow per channel |
| Statusindicator (ingangen): | LED yellow per channel |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Protocol (#4): | PROFINET |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#2): | |
| RoHS-conform: | |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 200 mA per port (at 30°C) |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 19 V DC to 30 V DC |
| Sensortype: | PNP |
| Gedeeld apparaat: | Not Supported |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Specificatie: | V2.3X |
| Statusindicator (actuatorvoeding): | LED green |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Kanaaltype: | p-switching |
| Kanaaltype (#1): | Type 3 acc. to IEC 61131-2 |
| Conformiteitsklasse: | B |
| Aansluiting (#10): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting actuator voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Aansluiting module voedingsspanning: | 7/8" Power, 5-poles |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | 7/8" CuZn, Gold-plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Stroomdraagvermogen van connector: | max. 9 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#1): | max. 9 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#2): | max. 9 A |
| CE: | |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 19 V DC to 30 V DC |
| Adressering (#2): | DCP |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -10 °C to 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 60 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -10 |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Stroomverbruik (typ.): | 100 mA (at 24 V DC) |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | 7/8": 1.5 Nm |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Hoogte: | 40 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 4x M12 |
| Ingangsfiltertijd: | 3 ms, fixed |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Eenvoudige apparaatvervanging: | Supported, based on LLDP |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#3): | min. 4 ms |
| Diepte: | 9.5669 in |
| Diepte (#1): | 243 mm |
| Diagnose-indicator: | LED red per channel |
| Diagnose-indicator: | |
| Diagnose-indicator (#1): | |
| Diagnose-indicator (#3): | |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 40 mm x 243 mm |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| EN 55022 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 11 V DC … 30 V DC |
| Uniek Nr.: | aut109628 |