LioN-M, I/O Standalone
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 ESL 303-121
Fabrikantnummer:
934878003
EAN:
04001088076815
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-M, I/O Standalone is een geavanceerd I/O-apparaat dat is ontworpen om industriële automatiseringsprocessen te verbeteren. Met een robuuste industriële metalen behuizing en een beschermingsgraad tot IP69K is het gebouwd om bestand te zijn tegen zware omgevingen. De module biedt 8 digitale ingangs- en 8 digitale uitgangskanalen, elk met een galvanische scheiding om signaalintegriteit en veiligheid te garanderen. Het maakt verbinding met behulp van 8 M12 A-gecodeerde I/O-verbindingen, 2 M12 D-gecodeerde busverbindingen en 2 M12 L-gecodeerde voedingsverbindingen, wat flexibiliteit en betrouwbaarheid biedt in verschillende industriële omgevingen.
Dit I/O-module ondersteunt het PROFINET-protocol, wat zorgt voor betrouwbare en snelle datacommunicatie. Het beschikt over extra beveiligingsfuncties zoals ompoolbeveiliging, uitgebreide diagnose-indicatoren met LED-status voor ingangen, uitgangen en voedingsvoorwaarden, waardoor operationele transparantie en eenvoudige probleemoplossing mogelijk zijn. Bovendien verhoogt de metalen behuizing van zinkgietwerk met nikkelplating zijn robuustheid, terwijl het compacte formaat van 60 mm breed het geschikt maakt voor installatie in krappe ruimtes.
Ideaal voor gebruik in fabrieksautomatisering, procesbesturing en andere industriële toepassingen die nauwkeurige en betrouwbare I/O-signaalverwerking vereisen, zorgt de LioN-M, I/O Standalone voor naadloze integratie en hoge prestaties. De uitgebreide veiligheids- en nalevingscertificeringen, waaronder UL, CSA en CE, vergroten de betrouwbaarheid en geschiktheid voor kritische industriële operaties.
Dit I/O-module ondersteunt het PROFINET-protocol, wat zorgt voor betrouwbare en snelle datacommunicatie. Het beschikt over extra beveiligingsfuncties zoals ompoolbeveiliging, uitgebreide diagnose-indicatoren met LED-status voor ingangen, uitgangen en voedingsvoorwaarden, waardoor operationele transparantie en eenvoudige probleemoplossing mogelijk zijn. Bovendien verhoogt de metalen behuizing van zinkgietwerk met nikkelplating zijn robuustheid, terwijl het compacte formaat van 60 mm breed het geschikt maakt voor installatie in krappe ruimtes.
Ideaal voor gebruik in fabrieksautomatisering, procesbesturing en andere industriële toepassingen die nauwkeurige en betrouwbare I/O-signaalverwerking vereisen, zorgt de LioN-M, I/O Standalone voor naadloze integratie en hoge prestaties. De uitgebreide veiligheids- en nalevingscertificeringen, waaronder UL, CSA en CE, vergroten de betrouwbaarheid en geschiktheid voor kritische industriële operaties.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934878003 |
|---|---|
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 2 A |
| Uitgangsstroom per module: | max. 9 A |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Overbelastingsgedrag: | Manual restart |
| PNO: | |
| Artikelnummer (#1): | 934878003 |
| Prestatieklasse: | RT (switch supports IRT) |
| Toegestane luchtvochtigheid (bedrijf): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Toegestane luchtvochtigheid (opslag/transport): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Productsubfamilie: | LioN-P |
| Beschermingsklasse: | III, IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1 |
| Aantal poorten (#1): | 4x, X1 to X4 |
| Aantal poorten: | 4x, X5 to X8 |
| Artikelomschrijving: | 0980 ESL 303-121 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-P, I/O Standalone, PROFINET, industrial metal housing, 60 mm, up to IP69K, 8 digital input and 8 digital output channels (2 A) with galvanic isolation, 8 x M12 A-coded I/O connection, 5-poles, 2 x M12 D-coded bus connection, 4-poles, 2 x M12 L-coded |
| Gemiddelde tijd tot falen (MTTF): | 692 years. acc. to Telcordia SR-332 (2011) 20°C |
| Media Redundantieprotocol (MRP): | Supported, MRP client |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Modulespanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Netloadklasse: | III |
| Nominale stroom: | typ. 5 mA |
| Nominale spanning: | 24 V DC via UL (actuator power supply) |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Aantal aansluitingen (#5): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Aantal digitale ingangskanalen: | max. 8, fixed |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | max. 8, fixed |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#2): | ARP, HTTP, Ping, SNMP V1, TCP/IP |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Topologiedetectie: | LLDP, SNMP V1 |
| Overdrachtsmethode (#3): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsnelheid (#5): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 61010-1 |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-bestand: | E230848 |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Actuator-voedingsspanning (US / UL): | 500 V DC |
| Trilbestendigheid: | 15 g / 5 -500 Hz |
| Gewicht: | 500 g |
| Breedte: | 60 mm |
| Statusindicator (uitgangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (ingangen): | LED white or yellow per channel |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Protocol (#4): | PROFINET |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#2): | |
| RoHS-conform: | |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 200 mA per port (at 30°C) |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Sensortype: | PNP |
| Gedeeld apparaat: | Not Supported |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Specificatie: | V2.3X |
| Statusindicator (actuatorvoeding): | LED green |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Kanaaltype: | p-switching |
| Kanaaltype (#1): | Type 3 acc. to IEC 61131-2 |
| China RoHS-conform: | |
| Conformiteitsklasse: | C |
| Aansluiting (#10): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting actuator voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Aansluiting module voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | M12 Power, L-coded, CuNi, Gold-plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Stroomdraagvermogen van connector: | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#1): | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#2): | max. 16 A |
| CSA: | Yes, via UL |
| CE: | |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Adressering (#2): | DCP |
| Luchtdruk (bedrijf): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Luchtdruk (opslag/transport): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -20 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport): | -25 °C to 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -20 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max. (#1): | 85 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min.: | -25 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min. (#1): | Error |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Stroomverbruik (typ.): | 120 mA (at 24 V DC) |
| Klantspecifiek product: | |
| Snelle opstart (FSU): | Supported, ≤ 1000 ms |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Brandbaarheidsklasse: | UL 94 (IEC 61010) |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Hoogte: | 31 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 5x M12 |
| Ingangsfiltertijd: | 3 ms, fixed |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Eenvoudige apparaatvervanging: | Supported, based on LLDP |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#3): | min. 1 ms |
| Diepte: | 7.874 in |
| Diepte (#1): | 200 mm |
| Diagnose-indicator: | LED red per channel |
| Diagnose-indicator: | LED red |
| Diagnose-indicator (#1): | LED red |
| Diagnose-indicator (#3): | LED red |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 31 mm x 200 mm |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| EN 55022 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 11 V DC … 30 V DC |