LioN-M, I/O Standalone
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 ESL 302-121
Fabrikantnummer:
934878002
EAN:
04001088076822
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-M I/O Standalone is een robuust I/O-module ontworpen voor industriële toepassingen. In een duurzame metalen behuizing biedt het 16 digitale outputkanalen (2 A elk) met galvanische scheiding, wat zorgt voor betrouwbare werking in diverse omgevingen. Het apparaat ondersteunt het PROFINET-protocol en is uitgerust met 8 x M12 A-gecodeerde I/O-aansluitingen (5-polig), 2 x M12 D-gecodeerde busaansluitingen (4-polig) en 2 x M12 L-gecodeerde voedingsaansluitingen (5-polig). Het compacte ontwerp (60 mm breedte) en de IP69K-classificatie maken het ideaal voor toepassingen die een hoge bestendigheid tegen water, stof en mechanische belasting vereisen. Het module bevat bevestigbare labels en afdichtingskappen voor eenvoudige installatie en onderhoud. Het werkt binnen een temperatuurbereik van -20 °C tot 70 °C en biedt naleving van verschillende veiligheidsnormen, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934878002 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 2 A |
| Uitgangsstroom per module: | max. 9 A |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Overbelastingsgedrag: | Manual restart |
| PNO: | |
| Artikelnummer (#1): | 934878002 |
| Prestatieklasse: | RT (switch supports IRT) |
| Toegestane luchtvochtigheid (bedrijf): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Toegestane luchtvochtigheid (opslag/transport): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Productsubfamilie: | LioN-P |
| Beschermingsklasse: | III, IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1 |
| Aantal poorten: | 8x, X1 to X8 |
| Artikelomschrijving: | 0980 ESL 302-121 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-P, I/O Standalone, PROFINET, industrial metal housing, 60 mm, up to IP69K, 16 digital output channels (2 A) with galvanic isolation, 8 x M12 A-coded I/O connection, 5-poles, 2 x M12 D-coded bus connection, 4-poles, 2 x M12 L-coded power supply connec |
| Gemiddelde tijd tot falen (MTTF): | 790 years. acc. to Telcordia SR-332 (2011) 20°C |
| Media Redundantieprotocol (MRP): | Supported, MRP client |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Modulespanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Netloadklasse: | III |
| Nominale spanning: | 24 V DC via UL (actuator power supply) |
| Aantal aansluitingen (#5): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | max. 16, fixed |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#2): | ARP, HTTP, Ping, SNMP V1, TCP/IP |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Topologiedetectie: | LLDP, SNMP V1 |
| Overdrachtsmethode (#3): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsnelheid (#5): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 61010-1 |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-bestand: | E230848 |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Actuator-voedingsspanning (US / UL): | 500 V DC |
| Trilbestendigheid: | 15 g / 5 -500 Hz |
| Gewicht: | 500 g |
| Breedte: | 60 mm |
| Statusindicator (uitgangen): | LED white or yellow per channel |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Protocol (#4): | PROFINET |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#2): | |
| RoHS-conform: | |
| Gedeeld apparaat: | Not Supported |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Specificatie: | V2.3X |
| Statusindicator (actuatorvoeding): | LED green |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Kanaaltype: | p-switching |
| China RoHS-conform: | |
| Conformiteitsklasse: | C |
| Aansluiting (#10): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting actuator voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Aansluiting module voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | M12 Power, L-coded, CuNi, Gold-plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Stroomdraagvermogen van connector: | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#1): | max. 16 A |
| CSA: | Yes, via UL |
| CE: | |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Adressering (#2): | DCP |
| Luchtdruk (bedrijf): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Luchtdruk (opslag/transport): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -20 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport): | -25 °C to 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -20 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max. (#1): | 85 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min.: | -25 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min. (#1): | Error |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Stroomverbruik (typ.): | 120 mA (at 24 V DC) |
| Klantspecifiek product: | |
| Snelle opstart (FSU): | Supported, ≤ 1000 ms |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Brandbaarheidsklasse: | UL 94 (IEC 61010) |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Hoogte: | 31 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 5x M12 |
| Eenvoudige apparaatvervanging: | Supported, based on LLDP |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#3): | min. 1 ms |
| Diepte: | 7.874 in |
| Diepte (#1): | 200 mm |
| Diagnose-indicator: | LED red per channel |
| Diagnose-indicator: | LED red |
| Diagnose-indicator (#3): | LED red |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 31 mm x 200 mm |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| EN 55022 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |