LioN-M, I/O Standalone
€ 871,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 ESL 300-121
Fabrikantnummer:
934878007
EAN:
04001088098909
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-M, I/O Standalone-module van Belden is ontworpen voor industriële toepassingen die hoge betrouwbaarheid en robuustheid vereisen. Met een stevig industrieel metalen behuizing van 60 mm breed en een beschermingsklasse tot IP69K, is deze module ideaal voor ruwe omgevingen. Het beschikt over 16 universele digitale in-/uitgangskanalen die elk tot 2 A kunnen verwerken, evenals meerdere aansluitopties, waaronder 8 x M12 A-gecodeerde I/O-aansluitingen, 2 x M12 D-gecodeerde busaansluitingen en 2 x M12 L-gecodeerde voedingaansluitingen. Deze veelzijdige I/O-module ondersteunt het PROFINET-protocol en zorgt voor snelle gegevensoverdracht met snelle ethernetmogelijkheden.
Downloads
Specificaties
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 2 A |
| Uitgangsstroom per module: | max. 9 A |
| Uitgangsbedrading: | 2-wire |
| Overbelastingsgedrag: | Auto off and on switching / Manual restart |
| PNO: | |
| Artikelnummer (#1): | 934878007 |
| Prestatieklasse: | RT (switch supports IRT) |
| Toegestane luchtvochtigheid (bedrijf): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Toegestane luchtvochtigheid (opslag/transport): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Productsubfamilie: | LioN-P |
| Beschermingsklasse: | III, IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1 |
| Aantal poorten (#1): | 8x, X1 to X8 |
| Aantal poorten: | 8x, X1 to X8 |
| Artikelomschrijving: | 0980 ESL 300-121 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-P, I/O Standalone, PROFINET, industrial metal housing, 60 mm, up to IP69K, 16 digital in-/output channels (universal I/O) (2 A), 8 x M12 A-coded I/O connection, 5-poles, 2 x M12 D-coded bus connection, 4-poles, 2 x M12 L-coded power supply connection |
| Gemiddelde tijd tot falen (MTTF): | 429 years. acc. to Telcordia SR-332 (2011) 20°C |
| Media Redundantieprotocol (MRP): | Supported, MRP client |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Modulespanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Netloadklasse: | III |
| Nominale stroom: | typ. 5 mA |
| Nominale spanning: | 24 V DC via UL (actuator power supply) |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Aantal aansluitingen (#5): | 2 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Aantal digitale ingangskanalen: | max. 16, universal |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | max. 16, universal |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#2): | ARP, HTTP, Ping, SNMP V1, TCP/IP |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Topologiedetectie: | LLDP, SNMP V1 |
| Overdrachtsmethode (#3): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Overdrachtsnelheid (#5): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 61010-1 |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-bestand: | E230848 |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Trilbestendigheid: | 15 g / 5 -500 Hz |
| Gewicht: | 500 g |
| Breedte: | 60 mm |
| Statusindicator (uitgangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (ingangen): | LED white or yellow per channel |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Protocol (#4): | PROFINET |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#2): | |
| RoHS-conform: | |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 500 mA per port |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Sensortype: | PNP |
| Gedeeld apparaat: | Not Supported |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Specificatie: | V2.3X |
| Statusindicator (actuatorvoeding): | LED green |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Kanaaltype: | p-switching |
| Kanaaltype (#1): | Type 3 acc. to IEC 61131-2 |
| China RoHS-conform: | |
| Conformiteitsklasse: | C |
| Aansluiting (#10): | M12 LAN, 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting actuator voedingsspanning: | via Module Supply Connection |
| Aansluiting module voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | M12 Power, L-coded, CuNi, Gold-plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Stroomdraagvermogen van connector: | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#1): | max. 16 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#2): | max. 16 A |
| CSA: | Yes, via UL |
| CE: | |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 18 V DC to 30 V DC |
| Adressering (#2): | DCP |
| Luchtdruk (bedrijf): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Luchtdruk (opslag/transport): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -20 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport): | -25 °C to 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -20 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max. (#1): | 85 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min.: | -25 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min. (#1): | Error |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Stroomverbruik (typ.): | 120 mA (at 24 V DC) |
| Klantspecifiek product: | |
| Snelle opstart (FSU): | Supported, ≤ 1000 ms |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Brandbaarheidsklasse: | UL 94 (IEC 61010) |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Hoogte: | 31 mm |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 5x M12 |
| Ingangsfiltertijd: | 3 ms, fixed |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Eenvoudige apparaatvervanging: | Supported, based on LLDP |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#3): | min. 1 ms |
| Diepte: | 7.874 in |
| Diepte (#1): | 200 mm |
| Diagnose-indicator: | LED red per channel |
| Diagnose-indicator: | LED red |
| Diagnose-indicator (#1): | LED red |
| Diagnose-indicator (#3): | LED red |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 31 mm x 200 mm |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| EN 55022 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 11 V DC … 30 V DC |
| Uniek Nr.: | aut934878007 |