Large Cable EXP-A921 Series 10 Contact Plug 18mm-20mm Cable (Black Gland)
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EXP-A921/10/P/9
Fabrikantnummer:
EXP-A921/10/P/9
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 2.5mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 18mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 14AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.75mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Contactgat (max.) (AWG): | 18AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 20mm |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 10A |
| Diameter over koppelring (mm): | 58mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Inline Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgEXP-A921/10/P/9 |