LAS S W Rood
€ 6,51
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
LAS S W Rood
Fabrikantnummer:
934098101
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
Rechte veiligheidsbanaansteker van 4 mm met een schroefconnectie voor snoeren van 0,5 mm² en 1,5 mm² en met een max. diameter van 4,2 mm. De stift is van vernikkeld berylliumkoper. Geschikt voor 1000 V en 24 A; CAT III. Dit artikel is rood.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Banaankoppeling |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 24 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |