IP67 ABS BE Series Enclosure 80mm x 53mm x 72 mm Grey Base Grey Lid No Lid Holes
€ 19,50
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BEA01SGG0
Fabrikantnummer:
BEA01SGG0
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Downloads
Specificaties
| BE-behuizingsgrootte: | 80 x 72 x 53mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| IP-classificatie: | IP67 |
| Functie: | Small Size Enclosure |
| Brandvertragingsklasse: | UL94HB |
| Kleur deksel behuizing: | Grey Lid |
| Kleur behuizingsbodem: | Grey |
| Materiaal behuizing: | ABS |
| Aantal dekselgaten: | No Lid Holes |
| Uniek Nr.: | blgBEA01SGG0 |