IP67 ABS BE Series Enclosure 80mm x 53mm x 139 mm Black Base Black Lid No Lid Holes
€ 35,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BEA03SBB0
Fabrikantnummer:
BEA03SBB0
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| BE-behuizingsgrootte: | 80 x 139 x 53mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| IP-classificatie: | IP67 |
| Functie: | Large Size Enclosure |
| Brandvertragingsklasse: | UL94HB |
| Kleur deksel behuizing: | Black Lid |
| Kleur behuizingsbodem: | Black |
| Materiaal behuizing: | ABS |
| Aantal dekselgaten: | No Lid Holes |
| Uniek Nr.: | blgBEA03SBB0 |