IEC Filtered Inlet Snap Fit To Panel 6.3mm Tab Termination 1mm Panel A1010 Filter (10A PS01/A L/C v1)
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PS01/A1010/6310
Fabrikantnummer:
PS01/A1010/6310
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, ENEC, UL, VDE |
|---|---|
| Type ingang: | IEC Inlet |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Paneeldikte (max.): | 1mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Paneeldikte (min.): | 1mm |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v1 |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Filtered Inlet |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0587,PX0587/SE,PX0588 |
| Filteropties (IEC): | A1010 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPS01/A1010/6310 |