IEC Connector Flange Mount Inlet 2 Pin PX0690 Series Grey 2.8mm Solder Tag Termination EN60 320-1 Standard Sheet C18 Class II
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0690/28/GY
Fabrikantnummer:
PX0690/28/GY
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 2 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 15A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Flange Mount Connector |
| Kleur IEC-connector: | Grey |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0587,PX0587/SE,PX0588 |
| Type IEC EN 60620: | EN60 320-1 Standard Sheet C18 Class II |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0690/28/GY |