Horizontal Power Entry Module Mini Bezel 48.5mm C14 Cold Condition Inlet (PX0575) 2.8mm Tab Termination 1.5mm Panel Unfiltered Single Contact 4.8mm Tab Illuminated Switch Red
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZM28/Z0000/55/B
Fabrikantnummer:
BZM28/Z0000/55/B
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 1.5mm |
| Paneeldikte (min.): | 1.5mm |
| Schakelaar type: | Single Contact 4.8mm Tab Illuminated |
| Kleur neonlamp (IEC): | Red |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 48.5mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZM28/Z0000/55/B |