Horizontal Power Entry Module Mini Bezel 48.5mm C14 Cold Condition Inlet (PX0575) 2.8mm Tab Termination 1.5mm Panel A1030 Filter (10A PS01/A L/C v3) Single Contact Solder Tab Switch Marked I/O
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZM28/A1030/54/B
Fabrikantnummer:
BZM28/A1030/54/B
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 1.5mm |
| Paneeldikte (min.): | 1.5mm |
| Schakelaar type: | Single Contact Solder Tab Marked I/O |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v3 |
| Functie: | C14 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575 |
| Filteropties (IEC): | A1030 |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 48.5mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZM28/A1030/54/B |