Horizontal Power Entry Module 74.5mm C14 Cold Condition Inlet Integral Twin Fused (PF0033) 2.8mm Tab Termination Unfiltered Large Red Indicator
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH16/Z0000/D3
Fabrikantnummer:
BZH16/Z0000/D3
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Kleur neonlamp (IEC): | Red |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 74.5mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH16/Z0000/D3 |