Horizontal Power Entry Module 62.7mm C14 Cold Condition Inlet Integral Twin Fused (PF0033) 6.3mm Tab Termination Unfiltered Single Contact Switch
€ 19,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH15/Z0000/01
Fabrikantnummer:
BZH15/Z0000/01
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 62.7mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH15/Z0000/01 |