Horizontal Power Entry Module 62.7mm C14 Cold Condition Inlet Integral Twin Fused (PF0033) 6.3mm Tab Termination Unfiltered Single Contact Illuminated Switch Green
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH15/Z0000/08
Fabrikantnummer:
BZH15/Z0000/08
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact Illuminated |
| Kleur neonlamp (IEC): | Green |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 62.7mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH15/Z0000/08 |