Horizontal Power Entry Module 108.8mm C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Shuttered Outlet Integral Twin Fused (PF0033+PX0783) 6.3mm Tab Termination Unfiltered Double Contact Switch Marked I/O
€ 31,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH21/Z0000/70
Fabrikantnummer:
BZH21/Z0000/70
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
13
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Shuttered Outlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Double Contact Marked I/O |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033+PX0783 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 108.8mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH21/Z0000/70 |