Horizontal Power Entry Module 108.8mm C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Shuttered Outlet Integral Twin Fused (PF0033+PX0783) 6.3mm Tab Termination A0220 Filter (2A PS26/A L/C v2) Double Contact Illuminated Switch Green
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH21/A0220/12
Fabrikantnummer:
BZH21/A0220/12
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Shuttered Outlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Double Contact Illuminated |
| Kleur neonlamp (IEC): | Green |
| Stroom (max.): | 2A |
| Type filter: | 2A PS26/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033+PX0783 |
| Filteropties (IEC): | A0220 |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 108.8mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH21/A0220/12 |