Heavy Duty Sealing Cap For EXP-0931 and EXP-0941 Series Connectors
€ 37,34
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EXP-0992
Fabrikantnummer:
EXP-0992
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate (PC) |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 58mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Uniek Nr.: | blgEXP-0992 |