Heavy Duty Sealing Cap For EXP-0911/EXP-A911 Series Flex Cable Connectors
€ 30,45
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EXP-0990
Fabrikantnummer:
EXP-0990
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate (PC) |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 58mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Uniek Nr.: | blgEXP-0990 |