Gland Pack For PXP7000/PXM7000 Series Power Connectors 5mm-7mm cable
€ 4,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP7088/0507
Fabrikantnummer:
PXP7088/0507
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
22
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
|---|---|
| Kabelingangsmaat (min.): | 5mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Kabelingangsmaat (max.): | 7mm |
| Materiaal behuizing: | Silicone |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Uniek Nr.: | blgPXP7088/0507 |