Gland Pack For PXP6000/PXM6000 Series Power Connectors
€ 1,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6088
Fabrikantnummer:
PXP6088
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Specificaties
| Keurmerken: | UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Materiaal behuizing: | Silicone |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Uniek Nr.: | blgPXP6088 |