Gigabit Ethernet Cat7 Enkelzijdige Datasnoer
€ 299,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BRSTS 8X-552/20 M
Fabrikantnummer:
10384
EAN:
04001088073326
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat7 Enkelzijdige Datasnoer biedt robuuste en betrouwbare high-speed dataoverdracht voor spoorwegtoepassingen. Het beschikt over een M12 Railway mannelijke connector, recht, met 8 pinnen, X-gecodeerd, en een afgeschermd zwart lichaam. Met een maximale bedrijfsspanning van 50 V AC en 60 V DC en een stroomsterkte van 0,5 A, is het ontworpen voor veeleisende omgevingen. De blauwe kabel is X-FRNC/LSNH met 8 draden (4x2x0,25 mm²), die uitstekende afscherming en prestaties tot 10 Gbit/s biedt. De snoer voldoet aan IEC 61373 normen voor trillingsbestendigheid en beschikt over een IP65 en IP67 beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd. Het is geschikt voor gebruik in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +85 °C en voldoet aan verschillende brandbaarheidsnormen, wat zorgt voor veiligheid en betrouwbaarheid in veeleisende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white (blue) |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white (brown) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white (green) |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white (orange) |
| Draad kleur 08, zijde 1: | blue |
| Artikelnummer (#1): | 10384 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | E-beam X-linked Foam-skin polyethylene |
| Trilbestendigheid: | IEC 61373 |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 552 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | X |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 4x2x0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC/LSNH |
| Kleur kabelmantel: | blue |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 85 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 8.1 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Resistance against mineral oil: EN 50306 par 4.8 1.5kV/1min.; Resistance against fuel: EN 50306 par 4.9 1.5kV/1min; Resistance against acid and alkali |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat7 Data Single-Ended Cordset: M12 Railway, male, straight, 8-pin, X-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 0.5 A; X-FRNC/LSNH blue cable, 8-wires, 4x2x0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | BRSTS 8X-552/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | max. ø 1.60 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305 (9.1.1), IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white & blue, white & orange, white & green, white & brown |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-109 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 10 Gbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat7 |
| Uniek Nr.: | aut10384 |