Gigabit Ethernet Cat7 Data Enkelzijdig Kabelset
€ 77,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8X-478/5 M
Fabrikantnummer:
934809002
EAN:
04001088045989
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat7 Data Enkelzijdig Kabelset is ontworpen voor high-speed datatransmissie met een M12 standaard mannelijke connector, rechte uitvoering, en een 8-pins X-gecodeerde configuratie. De kabelset is afgeschermd om te beschermen tegen elektromagnetische interferentie en heeft een robuust zwart lichaam. Hij kan functioneren onder verschillende spanningen - 50 V AC / 60 V DC, 0.5 A, wat veelzijdigheid in elektrische systemen garandeert. De connector heeft een koppelschroeftype voor veilige verbindingen. Bovendien beschikt de duurzame PUR zwarte kabel over 8 draden met een 4x2x0.14 mm² structuur, wat zorgt voor betrouwbare prestaties en een lange levensduur. Deze kabelset ondersteunt een datatransmissiesnelheid van maximaal 10 Gbit/s, wat het ideaal maakt voor gigabit Ethernet toepassingen. Het biedt hoge contactweerstand (≤ 10 mOhm) en isolatieweerstand (> 10^9 Ohm), en kan bedrijfstemperaturen aan van - 40 °C tot + 80 °C. De IP65 en IP67 classificaties garanderen de bescherming van de connector tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white (blue) |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white (brown) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white (green) |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white (orange) |
| Draad kleur 08, zijde 1: | blue |
| Artikelnummer (#1): | 934809002 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 65 mm |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 30 mm |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 55 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 1863; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21327 |
| UL-bestand: | E469096 |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC / 60V DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 478 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | X |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 4x2x0.14 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | 0 °C - +50 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.8 ± 0.3 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat7 Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, male, straight, 8-pin, X-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, 4x2x0.14 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-2 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8X-478/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.05 ± 0.05 mm |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white & blue, white & orange, white & green, white & brown |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 0.2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-109 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 10 Gbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat7 |
| Uniek Nr.: | aut934809002 |