Gigabit Ethernet Cat7 Data Double-Ended Cordset
€ 307,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BRSTS 8X-BRSTS 8X-552/15 M
Fabrikantnummer:
934809016
EAN:
04001088046122
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat7 Data Dubbelzijdige Cordset is voorzien van mannelijke rechte X-gecodeerde zwarte M12 Railway connectors aan beide uiteinden. Deze hoogwaardige cordset is afgeschermd voor optimale bescherming tegen elektromagnetische interferentie, wat het een betrouwbare keuze maakt voor gegevensoverdracht in zware omgevingen. Het werkt op 50 V AC / 60 V DC met een stroombeoordeling van 0,5 A. De kabel is ontworpen met X-FRNC/LSNH-materiaal, wat brandveiligheid en lage rookontwikkeling garandeert. Het bevat 8 draden, elk met een geleidergrootte van 4x2x0,25 mm², en ondersteunt Gigabit Ethernet-gegevensoverdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s. Deze cordset is ideaal voor spoorwegtoepassingen en andere industriële omgevingen die robuuste connectiviteitsoplossingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 07, zijde 2: | white (blue) |
| Draad kleur 07, zijde 1: | white (blue) |
| Draad kleur 06, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 06, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 05, zijde 2: | white (brown) |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white (brown) |
| Draad kleur 04, zijde 2: | green |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | II acc. To DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white (green) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white (green) |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white (orange) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white (orange) |
| Artikelnummer (#1): | 934809016 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Draadisolatiemateriaal: | E-beam X-linked Foam-skin polyethylene |
| Trilbestendigheid: | IEC 61373 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Railway |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 4x2x0.25 mm² |
| Codering, zijde 2: | X |
| Codering: | X |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 552 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC/LSNH |
| Kleur kabelmantel: | blue |
| Kabeldiameter D: | ø 8.1 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Resistance against mineral oil: EN 50306 par 4.8 1.5kV/1min.; Resistance against fuel: EN 50306 par 4.9 1.5kV/1min; Resistance against acid and alkali |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | max. ø 1.60 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | BRSTS 8X-BRSTS 8X-552/15 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PA |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat7 Data Double-Ended Cordset: Male straight X-coded black M12 Railway to male straight X-coded black M12 Railway, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 0.5 A; X-FRNC/LSNH blue cable, 8-wires, 4x2x0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-109 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-109 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 10 Gbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat7 |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white & blue, white & orange, white & green, white & brown |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305 (9.1.1), IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Uniek Nr.: | aut934809016 |