Gigabit Ethernet Cat6 Data Single-Ended Cordset
€ 242,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8X-669/15 M
Fabrikantnummer:
934809020
EAN:
04001088043626
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat6 Data Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en snelle gegevensoverdracht. Met een M12 standaard, 8-pins rechte mannelijke connector met X-codering, biedt deze cordset uitstekende prestaties met afscherming voor verbeterde signaalintegriteit. Het werkt bij nominale spanningen van 50 V AC of 60 V DC en een nominale stroom van 0,5 A, geoptimaliseerd voor sterke connectiviteit.
Gemaakt met een duurzame groene PUR-kabel, beschikt deze cordset over 8 draden (4x2x0,14 mm²) en is hij ontworpen om een breed temperatuurbereik van -40°C tot +80°C te weerstaan. Het biedt een betrouwbare verbinding met een hoge gegevensoverdrachtsnelheid van 10 Gbit/s, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële en automatiseringstoepassingen. De cordset is in overeenstemming met IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat zorgt voor weerbaarheid in zware omgevingen.
Het contactbasismateriaal van de stekker is CuZn met Cu/Au-plating, wat bijdraagt aan de duurzaamheid. De totale constructie omvat PA-materialen voor zowel de contactdrager als het gegoten lichaam, die voldoen aan UL 94 V-0 brandbaarheidsnormen. Het is RoHS-conform en halogeenvrij, wat zorgt voor milieu- en veiligheidsgaranties. Perfect voor toepassingen die frequente verbindingen tot 100 keer vereisen, is deze cordset beschikbaar in verschillende lengtes variërend van 2 meter tot 15 meter.
Gemaakt met een duurzame groene PUR-kabel, beschikt deze cordset over 8 draden (4x2x0,14 mm²) en is hij ontworpen om een breed temperatuurbereik van -40°C tot +80°C te weerstaan. Het biedt een betrouwbare verbinding met een hoge gegevensoverdrachtsnelheid van 10 Gbit/s, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële en automatiseringstoepassingen. De cordset is in overeenstemming met IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat zorgt voor weerbaarheid in zware omgevingen.
Het contactbasismateriaal van de stekker is CuZn met Cu/Au-plating, wat bijdraagt aan de duurzaamheid. De totale constructie omvat PA-materialen voor zowel de contactdrager als het gegoten lichaam, die voldoen aan UL 94 V-0 brandbaarheidsnormen. Het is RoHS-conform en halogeenvrij, wat zorgt voor milieu- en veiligheidsgaranties. Perfect voor toepassingen die frequente verbindingen tot 100 keer vereisen, is deze cordset beschikbaar in verschillende lengtes variërend van 2 meter tot 15 meter.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white (blue) |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white (brown) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white (green) |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white (orange) |
| Draad kleur 08, zijde 1: | blue |
| Artikelnummer (#1): | 934809020 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 15 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 8 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | cURus acc. With Type CMX 75 °C |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 669 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | X |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 4x2x0.14 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 10 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.9 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat6 Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, male, straight, 8-pin, X-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 0.5 A; PUR green cable, 8-wires, 4x2x0.14 mm² |
| Halogeenvrij: | |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8X-669/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.04 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VW-1 acc. to UL 1581 section 1080, single cable fire test acc. to IEC 60332-1-2; non fire propagating |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white & blue, white & orange, white & green, white & brown |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-109 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 10 Gbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat6 |
| Uniek Nr.: | aut934809020 |