Gigabit Ethernet Cat6 Data Double-Ended Cordset
€ 197,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8X-RSTS 8X-669/5 M
Fabrikantnummer:
934809022
EAN:
04001088043640
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat6 Data Double-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor hogesnelheidsgegevensoverdracht in verschillende industriële toepassingen. Deze cordset heeft mannelijke rechte X-gecodeerde zwarte M12 Standard connectoren aan beide uiteinden, wat zorgt voor robuuste connectiviteit en stabiele prestaties. De kabel is afgeschermd en werkt bij 50 V AC / 60 V DC met een stroomcapaciteit van 0,5 A, wat zorgt voor veilige en efficiënte gegevensoverdracht. Gemaakt met een duurzame groene PUR-kabel, bevat deze cordset 8 draden in een 4x2x0.14 mm² configuratie, wat Gigabit Ethernet-gegevensoverdrachtsnelheden tot 10 Gbit/s mogelijk maakt. De connectoren zijn ontworpen volgens de IEC 61076-2-109 standaard en hebben een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor ze geschikt zijn voor zware omgevingscondities. Voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge gegevensoverdrachtsnelheden, betrouwbare connectiviteit en superieure weerstand tegen omgevingsfactoren, waardoor het ideaal is voor gebruik in industriële automatisering, fabrieksautomatisering en gegevenscommunicatiesystemen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 07, zijde 2: | white (blue) |
| Draad kleur 07, zijde 1: | white (blue) |
| Draad kleur 06, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 06, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 05, zijde 2: | white (brown) |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white (brown) |
| Draad kleur 04, zijde 2: | green |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | II acc. To DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white (green) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white (green) |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white (orange) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white (orange) |
| Artikelnummer (#1): | 934809022 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | cURus acc. With Type CMX 75 °C |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 4x2x0.14 mm² |
| Codering, zijde 2: | X |
| Codering: | X |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 10 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 669 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 7.9 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.04 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8X-RSTS 8X-669/5 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PA |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 15 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 8 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat6 Data Double-Ended Cordset: Male straight X-coded black M12 Standard to male straight X-coded black M12 Standard, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 0.5 A; PUR green cable, 8-wires, 4x2x0.14 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-109 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-109 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 10 Gbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat6 |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white & blue, white & orange, white & green, white & brown |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VW-1 acc. to UL 1581 section 1080, single cable fire test acc. to IEC 60332-1-2; non fire propagating |
| Uniek Nr.: | aut934809022 |