Gigabit Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EIP 1Gbps M12 A-RJ45 4P24 0.5m PU
Fabrikantnummer:
E6ASJSE60420050
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is een hoogwaardig accessoire ontworpen voor naadloze gegevensconnectiviteit. Met een mannelijke rechte A-gecodeerde zwarte M12-connector aan de ene kant en een rechte zwarte RJ45-connector aan de andere kant, garandeert deze cordset betrouwbare en stabiele verbindingen. Het is samengesteld met een afgeschermde PU-kabel en bestaat uit 8 draden, waardoor het geschikt is voor diverse industriële en commerciële toepassingen. Het robuuste ontwerp omvat materialen van hoge kwaliteit, zoals vernikkelde bevestigingen en goudcoating in de contactgebieden, wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. Gecertificeerd met een IP67/IP20-classificatie en bestand tegen temperaturen tussen -40°C en +85°C, is deze cordset ideaal voor gebruik binnen en buiten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | Brown |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | Green |
| Draad kleur 07, zijde 2: | White/Brown |
| Draad kleur 07, zijde 1: | Blue |
| Draad kleur 06, zijde 2: | Green |
| Draad kleur 06, zijde 1: | White/Orange |
| Draad kleur 05, zijde 2: | White/Blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | White/Green |
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal geleiders: | 8 |
| Overvoltage Category: | II acc. To DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | Orange |
| Draad kleur 03, zijde 2: | White/Green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | Brown |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | White/Brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | White/Orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | White/Blue |
| Artikelnummer (#1): | E6ASJSE6042 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingstype: | Foil + Braid(s) |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Copper Alloy |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| UL-kabeltype: | UL 758 AWM Style 2095 |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | EtherNet / IP Double-ended Cordset |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C + 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | ‐ 20°C to +80°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Gold plating in contact area |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabeltype: | 4 Pair Cat5e PE/OS/OBS/PU LAN CABLE |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PU |
| Kabeldiameter D: | Nom. 7.3 mm |
| Opmerking: | Nom. Fitted Imapedance: 100 Ohm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^8 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.18 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | PC - Polycarbonate, UL 94 V-0 rated |
| Artikelomschrijving: | EIP 1Gbps M12 A-RJ45 4P24 0.5m PU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight A-coded black M12 standard to male straight black RJ45, shielded, PU cable, 8 wires |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100Mbits |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat5e |
| Kernkleuren: | 1. Blue & Blue/White 2. Orange & Orange/White 3. Green & Green/White 4. Brown & Brown/White |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, FT-2 |
| Uniek Nr.: | autE6ASJSE60420050 |