GSSNR DIN Standard Receptacle
€ 1,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSSNR 300
Fabrikantnummer:
933112100
EAN:
04001088144026
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSSNR DIN Standard Receptacle is een hoogwaardige Form C, 4-pins (3+1PE) connector ontworpen voor betrouwbare prestaties en gebruiksgemak. Voorzien van een zwarte contacthouder en een soldeeraansluiting, ondersteunt deze receptacle een nominale spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 6 A. Het apparaat voldoet aan UL 1977 normen, wat gebruikers zekerheid biedt van prestaties en veiligheid. Belangrijke voordelen zijn onder andere een veilige en robuuste verbinding dankzij de centrale schroefbevestiging en het onbeschermde ontwerp, waardoor het ideaal is voor diverse toepassingen, zoals industriële automatisering, machines en besturingssystemen. Met een koppelcyclus tot 50 cycli en een bedrijfstemperatuur variërend van -40 °C tot +125 °C, is deze connector gebouwd om intensief gebruik in veeleisende omgevingen te weerstaan. De IP65-classificatie van de contactdoos zorgt voor bescherming tegen stof en water wanneer deze correct is gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Nominale stroom (CSA)*: | 6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSSNR DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933112100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Nominale stroom (UL)*: | 6 A |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 65 °C |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 0.75 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSSNR DIN Standard Receptacle: Form C, 4-pin (3+1PE), UL 1977, black contact bearer, solder type; 230 V AC/DC, 6 A |
| Artikelomschrijving: | GSSNR 300 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir933112100 |