GSSA Industriële Standaard Stopcontact
€ 1,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSSA 200
Fabrikantnummer:
933117100
EAN:
04001088180994
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
Het GSSA Industriële Standaard Stopcontact is ontworpen om te voldoen aan hoge industriële standaarden en beschikt over een Form C configuratie met 3 pinnen (2+1PE) en een zwarte contacthouder. Deze soldeer-type connector is geschikt voor zowel AC als DC toepassingen met een bedrijfsspanning van 230 V en een stroomsterkte van 6 A. Het robuuste ontwerp zorgt voor duurzaamheid en betrouwbare prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden, met een beschermingsgraad van IP65 bij correcte montage. Het product voldoet aan UL 1977 en andere internationale normen, waardoor het een veilige en betrouwbare keuze is voor industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Nominale stroom (CSA)*: | 6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSSA Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933117100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Nominale stroom (UL)*: | 6 A |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 65 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 0.75 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | M3 (2x) |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSSA Industrial Standard Receptacle: Form C, 3-pin (2+1PE), UL 1977, black contact bearer, solder type; 230 V AC/DC, 6 A |
| Artikelomschrijving: | GSSA 200 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Aandraaimoment (montageschroef): | (50-60) Ncm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir933117100 |